top of page
Moos.jpg

Boekjes

Op deze pagina zie je de boekjes die mijn vrouwtje verkoopt. ​

​

Mijn vrouwtje zorgt ervoor dat zodra er weer een nieuw boekje is gemaakt je deze hier ziet.  

Kattenpootjes.JPG
Kattenpootjes.JPG

Boekjes van mijn vrouwtje

boek.jpg

De wereld van Moos

"De wereld van Moos" is mijn eigen boek. Het gaat, hoe kan het ook anders, over mijzelf en mijn belevenissen met mijn huisgenootjes. Dat het leven van een rode kater niet altijd over rozen gaat, leest u in mijn eerste boekje. 

 

Het boek telt 46 pagina's en is gemaakt met een harde kaft en illustraties in kleur. Elk boek wordt gesigneerd door deze knappe kerel en mijn bazinnetje Anita. Het is een uniek boekje voor uzelf of om kado te geven. Zo heeft u een persoonlijk boekje voor uzelf of als kado.   ​

​​

De Wereld van Moos kost € 14,95

(excl. verzendkosten)

Mindful met  Moos

"Mindful met Moos" wordt mijn tweede boek. Ik geef in dit boek mijn visie over mindfulness. Ook nu zorgt mijn vrouwtje ervoor dat van mij en mijn huisgenoten weer mooie illustraties in mijn boekje komen.

​

Ook dit boek zal worden gemaakt met een harde kaft en illustraties in kleur. En natuurlijk wordt elk boek gesigneerd door deze knappe kerel en mijn bazinnetje Anita. â€‹â€‹

​

Mindful met Moos zal waarschijnlijk ook weer € 14,95 gaan kosten (excl. verzendkosten)

​

Mijn vrouwtje heeft al een eerste schets van mijn nieuwe boekje gemaakt.

Mindful met Moos.jpg
Giraf en martin muis
Martin Muis
Martin Muis
Martin Muis

Martin muis is zijn jas kwijt

"Martin Muis is zijn jas kwijt" is een bijzonder kinderboek. Het is gemaakt is door mijn vrouwtje en een aantal van haar cursisten. Ik laat Anita erover vertellen, want mijn buik rammelt dus het is tijd voor een snack! 

​

Mijn bazinnetje

Tijdens de cursus waren we druk met een bijzonder project. Met zijn allen hebben we een kinderboek geschreven en getekend. Dit boekje gaat over de kleine muis Martin. Hij woont samen met mama muis bij de dierentuin. Op een regenachtige dag, is hij zijn blauwe regenjas kwijt. En mama muis had nog zo gezegd dat hij die nu echt moest aantrekken. Op een avontuurlijke zoektocht naar zijn regenjas, komt hij langs allerlei dieren. Weten zij misschien waar zijn jasje is? Want al die dieren hebben een blauwe regenjas. Maar waar is die van Martin nou toch gebleven?

 

“Martin muis is zijn jas kwijt” is een kinderboek voor

kinderen in de leeftijd van 2 tot 4 jaar. De opbrengst van dit kleurrijke en grappige boekje komt geheel ten goede aan een klein project van Joli. Deze stichting ontfermt zich over de vele zwerfdieren in Huelva in Spanje. Hierbij worden twee Spaanse poezen mama's die samen met hun kroost op een bedrijfsterrein leven, geholpen. Ze krijgen voedsel en de nodige verzorging. Hoewel ze normaal gesproken nou niet bepaald de beste vrienden zijn, zorgt muisje Martin er met dit boekje ervoor dat de katten moeders en hun kinderen worden gevoed en verzorgd. 

​

Martin Muis is zijn jas kwijt kost € 11,95 (excl. verzendkosten)

​

bottom of page